Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Lenka P.
21.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Okamžitě reagovali na reklamaci na rozbitou zásilku a poslali objednané zboží znovu
Avatar Kristýna L.
11.09.2023
4.504.504.504.504.50
Výhody:
Rychlost Kvalita a vzhled výrobku
Avatar Ověřený zákazník
23.09.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace, zpracování, doba dodání
Avatar Ověřený zákazník
23.08.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost výroby a odeslání razítka na textil.

Příběh našeho razítka

  • Všichni víme, jaký je to zmatek, když naše děti začnou chodit do školky, školy nebo na tábory. Najednou potřebujeme podepsat všechny jejich věci, aby se neztratily nebo nespletly s věcmi ostatních dětí. A tak jsme přišli s nápadem, který zjednoduší život nám rodičům i našim ratolestem - dětské razítko na textil!


  • Jako rodiče dvou malých dětí jsme si prošli tímto procesem podepisování a značení věcí stokrát. A upřímně řečeno, bylo to dost otravné a časově náročné. Proto jsme se rozhodli vytvořit razítka, která jsou nejen praktická a snadno použitelná, ale také stylová a zábavná pro děti.


  • Naše ideální zákazníky vidíme v rodičích, kteří hledají jednoduchý a efektivní způsob, jak značit věci svých dětí. Chceme jim nabídnout produkt, který ušetří čas a energii a zároveň udělá radost jejich dětem.


  • Co nás dělá unikátními a odlišnými od konkurence? Kromě našeho osobního příběhu a zkušeností s vlastními dětmi se zaměřujeme na kvalitu a design našich razítek. Chceme, aby byly nejen funkční, ale také esteticky přitažlivé a zábavné pro děti. Navíc nabízíme možnost individuálního přizpůsobení razítka, takže každé dítě může mít svůj vlastní originální design.


  • Proč si zákazníci mají vybrat právě nás? Protože jsme byli na jejich místě a víme, co potřebují. Jsme rodiče, kteří chtějí usnadnit život ostatním rodičům a udělat radost svým dětem. A to je přesně to, co naše razítka nabízejí - jednoduchost, efektivitu a zábavu.


  • Tak neváhejte a přidejte se k naší komunitě spokojených rodičů, kteří už nemusí trávit hodiny podepisováním věcí svých dětí. S našimi razítky bude tento úkol snadný jako hračka! A třešničkou na dortu bude úsměv na tváři vašeho dítěte, když uvidí své vlastní originální razítko.


O nas

DětskéRazítko.cz - dětská razítka na textil a papír